Готель Camelot 3*

Розташування: в південній, тихій та затишній частині курорту Сонячний Берег, в 300 метрів від пляжу, де цілюще морське повітря. Сонячний берег - найбільший курортний комплекс на півдні Болгарського Причорномор'я, розташований в красивій затоці в формі півмісяця, поверненого на схід. Курорт широко відомий не тільки в Болгарії, але й за її межами.

 

Готель: На території готелю: відкритий басейн, бар-басейн, безкоштовний Wi-Fi, сцена з освітленням, включаючи і диско освітлення, і глядацькими місцями; літній кінотеатр з розміром екрану 508 x 386 cм, альтанки для спілкування, бадмінтон, дартс, фрісбі, настільний теніс; медичний кабінет з постійно черговими лікарями в 50м від готелю в таборі TEEN PALACE, спортмайданчик. У 500 м від табору знаходяться 2 професійних футбольних тренувальних поля (дерен).

Спортивна інфраструктура:

- відкритий басейн;

- спортивний майданчик (баскетбол, волейбол, міні-футбол, гімнастичні бруси);

 - настільний теніс.

Пляж: в 400 м. від готелю - загальний, просторий морський пляж з золотистим піском. Дорога до моря проходить по асфальтованому тротуару і по пішохідному переходу через проїжджу частину. Пляжна зона курорту Сонячний берег отримала нагороду "Синій прапор" за екологічну чистоту води і повітря. Наявність професійних рятувальних постів через кожні 100 м, чергові рятувальні човни, рятувальні жилети, щоденне прибирання пляжу і охорона. Споруди для гри в пляжний волейбол і футбол. 

Додаткові послуги: пральня (5 євро за прання до 6 кг).