Готель Teen Palace

Розташування: на півдні Сонячного берега, на базі готелю Palazzo-3, в 350-400 м. від пляжу і в 2 км. від старого міста Несебр.

Табір: комплекс складається з одного чотирьохповерхового корпусу, побудованого в 2014 році, який відповідає всім сучасним євростандартам з облаштованою територією. Розміщення відбувається в 112 двокімнатних і трьокімнатних номерах - типу апартамент або студіо загальною кількістю 450 місць. Більша частина номерів має південний вид на басейн, а решта - північний вид на курорт. На території готелю знаходиться сцена з професійним освітленням 5х8х0.6м., включаючи дискоосвітлення (лазер, дим-машина) та місцями для глядачів; облаштований навчальний зал для занять; ігрові автомати, ел.джагі; спеціально облаштований куток "Очікування" - для приїжджаючих та від'їжджаючих груп; English Club (платно) - школи ведуть професійний педагог та психолог; безкоштовний Wi-Fi.

Спортивна інфраструктура:

- напіволімпійський басейн (розміри 25х12х1.3м, глибина 1,8-2,2 м) з трьома професійними доріжками;

- мультифункціональний зал (з ламінатним покриттям, дзеркальною стіною, ковриками, підходящий для занять з танців, спортивних занять і кінопоказів);

- спортивна площадка з покриттям із штучної трави (11х21м, для занять з баскетболу, волейболу, міні-футболу);

- фітнес;

- відкритий танцювальний зал на подіумі 8х8м (з ліноліумним покриттям - для репетицій, йоги, пілатесу, фімнастики, різноманітних тренувань).

Пляж: в 350-400 м. від табору.

Проживання: розміщення дітей по 3-4 особи в кімнаті або ж по 5-6 осіб в двокімнатному чи трьокімнатному апартаменті. Квадратура апартаментів - 55-70 кв.м., студіо - 20-30 кв.м. Розміщення відбувається наступним чином: 4+2, 3+2, 2+2+2, 3+3. В кожному апартаменті: стандартне ліжко, приліжкова тумбочка, 1-2 шафи для одягу і стінні шафи: розраховані для кожної дитини, 1 туалетний столик з дзеркалом, ванна кімната, LCD телевізор, кондиціонер, балкон з літніми меблями. Розміщення керівників по 2-3 особи в студіо або 4 особи - 2х2 в двокімнатному апартаменті. Зміна білизни відбувається 1 раз в 5-7 днів, залежно від кількості днів перебування, заміна рушників 1 раз в 3 дня чи при необхідності. По вимозі на рецепції надають праску (прасувальна дошка в побутовій кімнаті), таз, фен. Щоденне вологе прибирання номерів дезинфікованим розчином.

Харчування: 4-ти разове по системі дитячий All inclusive: сніданок, обід та вечеря - "шведський стіл", а полуденок - порційно. В кожної групи конкретна година харчування. З 08:00 до 23:00 пропонується мінеральна вода в кулерах в фойє готелю.