Автобусний чартерний рейс в Болгарію, Вартість проїзду в Болгарію

Туристична фірма "Океан-Тур" пропонує  автобусний чартерний рейс за маршрутом 

Львів - Поморіє - Львів

через Івано-Франківськ або Стрий, Чернівці, Кранево, Балчик, Албена, Золоті Піски , Варна, Обзор, Сонячний Берег, Несебр, Поморіє, (за дод. плату транфер до Созополя)

Графік  виїздів  2018 р.

 

   виїзди з  України з  Болгарії
травень 26, 30  28 
червень

щодня

щодня
липень

щодня

щодня
серпень щодня щодня
вересеньь 01, 03, 06, 10, 13, 16  01, 05, 08, 12, 15, 18

 

                        

ВАРТІСТЬ  ПРОЇЗДУ  70  євро   55 євро!

маршрут  автобусного  чартеру

Час відправки з України та прибуття в Болгарію Місце посадки та висадки пасажирів Час відправки з Болгарії та прибуття в Україну 
10:30 Львів Наукова, 35а з боку Сільпо 09:00
12:00 Стрий (за домовленістю)  заправка ОККО 08:15
12:15 Болехів автовокзал 08:00
12:30 Долина автовокзал 07:45
12:45 Калуш на КП ДАЇ при виїзді з Калуша 07:30
14:00 Івано-Франківськ стоянка Арсену навпроти Епіцентру 06:30
15:00 Коломия кафе "Зруб" 05:30
16:00 Чернівці ж/д вокзал 04:00
08:30 Балчик готель "Каліакра" 17:00
08:40 Албена при в'їзді на курорт 16:40
08:50 Кранево біля базару 16:25
09:00 Золоті Піски готель "Зора" 16:10
09:00   Золоті Піски управління курортів  16:00 
09:15 Св. Констянтин та Єлена біля в'їзду на курорт 15:50
09:40 Варна біля центрального собору 15:40
10:10 Бяла біля повороту на курорт 15:00
10:20 Обзор висадка автовокзал посадка диско-Space 14:45
10:50 Святий Влас біля кільця на заправці 14:20
11:00 Єленіте біля входу в комплекс 14:10
11:05 Сонячний Берег на зупинці супермаркету "Алді" 14:00
11:10 Сонячний Берег на зупинці готелю Санні Дей Клаб/ Кондор 13:50
11:15 Сонячний Берег на зупинці готелю "Ріва" 13:40
11:20 Сонячний Берег на зупинці готелю "Діамант" 13:30
11:25 Сонячний Берег дискотека Гранд/ готель Арда 13:20
11:30 Сонячний Берег на зупинці готелю "Котва" 13:10
11:35 Несебр на зупинці готелю "Феста Панорама" 12:50
11:40 Равда готель "Роял" або готель "Паб" 12:40
12:00 Поморіє вул.Солна 86 12:00

 

 

Додатково пропонуємо замовлення трансферу:

- по Золотих Пісках;

- по Сонячному березі;

- до Созополя.

 

Перевезення здійснюється автобусами єврокласу марки IVECO-EVROREIDER NOGE та MERCEDES-BENZ 2003-2004 років випуску. Всі автобуси відносяться до класу EURO-3. Облаштовані зручними відкидними сидіннями, які регулюються в ширину, підставки для ніг, міні столики, аудіо-відеосистема, два монітори, холодильні камери, клімат-контроль, багажні відділення. 

 

Наші координати:    м. Львів, вул. Ш. Алейхема 7 тел./факс (032) 242 - 27 - 22

 

Відповідальні менеджери:

 

Андрій   моб. 0632096837

e-mail: andrey@oceantour.com.ua

skype: ocean_tour

 

Мар'яна   моб. 098 326 86 59

e-mail: mary@oceantour.com.ua

skype: maryana.oceantour1