Гірськолижні тури

Гірськолижні тури

 

 

Куди поїхати на лижі?

 

Гірськолижні курорти Болгарії

Банско 

Банско — це 75 км якісних трас і великий лижний центр Болгарії. Спуски тут досить круті. Вони дуже сподобаються досвідченим лижникам та сноубордистам Для профі тут є фан-парки та послуга Хеллі-скі — вертоліт доставляє до місця спуску.

На курорті обладнані траси для тих, хто катається на середньому рівні, а також для початківців. Велика територія дозволяє організувати відпочинок для лижників і сноубордистів усіх рівнів.
Гірськолижний відпочинок в Банско — це хороша інфраструктура, молодіжна атмосфера, бари, ресторани та нічні клуби.

Сім’ям з дітьми тут теж буде цікаво: сноупарки та школи для самих маленьких лижників дають можливість провести відпочинок з користю.

Банско — популярний курорт, але найближчий аеропорт знаходиться далеко. Тому туристи з України та інших країн добираються через Софію, яка розташована в 160 кілометрах.

Боровець 

Болгарський лижний курорт, розташований біля підніжжя Рильських гір, за 60 км від аеропорту Софії. У Боровці знаходиться найвища точка Балкан — гора Мусала (2925 метрів над рівнем моря).

Для туристів тут траси для бігових лиж, слалому, сноуборду — всього 58 км доглянутих і засніжених спусків. Початківцям та шанувальникам спокійного катання буде комфортно в Боровці. Траси цього найстарішого курорту Болгарії обладнані за сучасними вимогами, тому не поступаються Банско, але публіка тут катається менш агресивно. Якщо порівняти два найбільших курорти, то Банско — це активний міський стиль, а Боровець — більш класичний розмірений відпочинок.

Пампорово 

Затишний невеликий курорт на півдні Болгарії. Туристи дуже люблять Пампорово за можливість єднання з природою. Лісиста місцевість, лікувальні термальні води роблять цей курорт привабливим для тих, хто просто хоче відпочити й покращити своє здоров’я.

Тут є всі умови для лижників-початківців. Траси для найменш досвідчених позначені зеленим кольором. Лижники-професіонали також не будуть нудьгувати на курорті, тут чудово обладнані спуски всіх рівнів складності. Є також 25 км бігових трас.

Гірськолижні курорти Туреччини

Ерджієс 

Вулкан Ерджієс спить вже понад 10 мільйонів років, а на його схилах обладнали сучасний гірськолижний курорт. Взимку тут височіють величезні білі гори, покриті пухким снігом. Сам же вулкан розташовується на висоті близько 2 кілометрів над рівнем моря. 

На курорті Ерджієс розчищено 102 кілометри гірськолижних спусків та 18 підйомників різного типу, шлях яких простягається на 24 кілометри", - розповідає заступник головного директора курорту Юсел Ікілер.

Найнижча станція підйомників розташовується на висоті 2200 метрів над рівнем моря. Найвища ж обладнана на висоті 3400 метрів. Тобто, підйомниками ви можете піднятись вгору на 1 кілометр і 200 метрів! Піднімають тут відпочивальників комфортабельні 8-місні гондоли або ж зручні крісельні підйомники. 

Спуски на курорті є різної складності. Сині – для початківців, червоні – для вправних лижників та сноубордистів і чорні – для професіоналів та відчайдухів. Скі-пас на день коштує приблизно 500 гривень, а прокат спорядження – 250. Для тих, хто не любить лижі чи сноуборди, є санчата. Для них розчищено окремий величезний спуск. Піднятись на його верхівку можна спеціальною рухомою стрічкою, тож сили на підйом витрачати не треба.

Зараз керівництво курорту розвиває програму під назвою "Культурне катання".