курорт МОРШИН - оздоровчий відпочинок у Моршині

 

Завітайте у Моршин! 

Моршин – невеличке містечко на Прикарпатті, що розташоване серед тисяч квадратних кілометрів екологічно чистих лісів. Сьогодні м. Моршин один з найвідоміших  курортів України. Знаходиться в далечині від великих промислових центрів. Найближчі обласні центри це Львів (85 км) та Івано-Франківськ (95 км). Відпочинок в Моршині оздоровить Вас!

   

Унікальні джерела Моршина завдяки особливому складу, зокрема підвищеному вмісту сульфатно-магнієвих солей, відновлюють пошкоджені клітини печінки, знімають запальні процеси жовчовивідних шляхів, покращують печінковий кровообіг, нормалізують обмінні процеси і є незамінними в лікуванні захворювань печінки, кишечника, підшлункової залози, цукрового діабету, шлунку. 

Завдяки ефективному лікуванню популярність м. Моршин як курорту зберігається вже понад 100 років. За цей час його відвідали сотні тисяч відпочивальників, щоб набратися здоров’я та наснаги. В літній період маленьке містечко перетворюється в своєрідну Мекку, до якої щорічно приїжджають бажаючі оздоровитися з різних куточків нашої держави та країн близького зарубіжжя. 

 

Це місто гарне для відпочинку будь-якої пори року. 
Клімат Моршина помірно континентальний, вологий, м'який. Літо тут гаряче, вологе, а осінь довга, суха і тепла. Середньорічна температура (+16) така ж, як на курортах Кавказьких мінеральних вод. Найбільше опадів в кінці весни і літом. Помітно висока вологість відзначається зранку та ввечері, в день наближається до оптимальної, тому нерідко, не дивлячись на високу температуру, повітря зранку та ввечері здається прохолодним. Найбільш жаркі місяці – липень і серпень (+22 - +24 С), весняні місяці порівняно теплі, осінь не холодна. Таким чином, кліматичні умови курорту дозволяють впродовж року використовувати природні чинники, що доповнюють загальний лікувальний комплекс. 

Відпочинок у Моршині завжди актуальний. Оздоровлюйтесь у Моршині з туристичною фірмою Океан-Тур! У Моршині можливий відпочинок в санаторіях, готелях, віллах, приватному секторі, квартирах.

 

Як добратися до Моршина? 

замовити трансфер до Моршина (вже незабаром)

Незважаючи на те, що Моршин знаходиться трохи в стороні від головних транспортних магістралей західної України, транспортне сполучення з містом відмінне. Головний пересадочний пункт на Моршин - місто Стрий. Від автостанції Стрий-2, яка знаходиться поруч із залізничним вокзалом, кожних 15 хвилин відправляється маршрутний автобус №483 Стрий - Моршин. Для тих, хто побоюється замурзаного Стрийського вокзалу, зі Львова, від залізничного вокзалу, приблизно кожну годину відправляються зручні автобуси Львів - Моршин. Від Стрия до Моршина також можна доїхати приміським дизельом Стрий - Івано-Франківськ, який своїм зовнішнім виглядом більше нагадує закопчений паровоз, чим і відлякує від себе потенційних пасажирів, які виходять в Стрию з чистенького фірмового поїзда Київ - Ужгород. 

Туристична фірма Океан-Тур, в будь-який час доби, надасть трансфери (індивідуальні зустрічі: аеропорт, ж/д вокзал), підбере зручний для вас маршрут, як дістатися. Працюємо з упевненістю, що Ваш відпочинок починається зі дзвінка до нас.

 

 

 

 

Готелі 3*

Аркадія див. тут 

 

Богдан див. тут

 

Віват див.тут

 

Вілла Анна див. тут

 

Оберіг див. тут

 

Одеса див. тут

 

Пансіонат Парк див. тут

 

Прикарпатська Ватра див. тут

 

Санаторій Лаванда див. тут

 

Санаторій Мармуровий Палац див. тут

 

Санаторій Моршинський див. тут

 

Готелі 2*

Санаторій Дністер див. тут

 

Санаторій Київ + див. тут

 

Санаторій Перлина Прикарпаття див. тут

 

Санаторій Пролісок див. тут

 

Санаторій Світанок див. тут

 

Санаторій Черемош див. тут