Новорічні та різдвяні тури, Новий рік 2019, зимові тури, відпочинок в Європі

Новорічні та Різдвяні тури по Україні та Європі зі Львова
Будьте на хвилі з туристичною фірмою "Океан Тур" !

дивіться також :

Новий рік в Єгипті

 

Де зустріти Новий рік ?

Новорічна ніч наближається до нас із шаленою швидкістю, а Ви все ще не вирішили, як зустріти її незвично, цікаво і по-справжньому чарівно? Запрошуємо Вас провести цей Новий рік у Новорічних турах! Туристична фірма «Океан-Тур» завжди до ваших послуг! Ми перетворимо свято в справжнісіньку казку!

Новий рік - це надзвичайне свято для всіх! У цей час можуть здійснитися найзаповітніші бажання та мрії. А що піднесуть вам новорічні свята? Відпочинок у Карпатах та Європі - це незабутні враження, відчуття справжнього дива і відпочинку!

Якщо Ви втомилися від стандартного святкування Нового року, то саме новорічні тури є кращим варіантом для втілення всіх ваших бажань і задумів! Ви отримаєте незабутні враження! Це свято буде гріти Вас приємними спогадами до завершення холодної зими!

 

 

Відпочинок в Карпатах та Європі на Новий рік і Різдвяні канікули 2019

 

Туристична фірма «Океан-Тур» готова подарувати справжню казку Нового року та Різдва. Новорічні і Різдвяні тури вражають своєю насиченістю, цікавими різдвяними екскурсіями, особливими легендами і традиціями. Знамените свято Пампуха у поєднанні з романтикою старовинних міст, відомими музеями і вражаючими пам'ятками архітектури з цікавою історією, подарують найяскравіші враження.

 

Ви зможете насолодитися не тільки колоритом України, а також відвідати знамениту Прагу,  поїхати в захоплюючий новорічний Краків та інші чарівні міста Європи.

 

Відомі тури «Новорічне Закарпаття 1-2» подарує Вам справжній сніговий Новий рік і познайомить з дивовижними традиціями Закарпаття. Широкий вибір розваг, цікаве інформаційне наповнення і відчуття справжнього дива - це відмінний початок Нового року!