Тур Новий Рік у Закопане

 

 

1 день

28.12

- 08:00 - збір групи на залізничному вокзалі міста Львова.
- 08:30 - виїзд групи на кордон Польщі.
- Вечірнє прибуття в Закопане.
- Поселення в готель.
-  Ночівля.

2 день

29.12

- Сніданок.

Прогулянка центральною вулицею Закопане – Крупувки. Це найбільш представницька вулиця Закопане, а також одна із п'яти  найвідоміших вулиць у Польщі. Крупувка має протяжність 1 км. Це пряма вулиця із великим вибором магазинів, ресторанів, готелів, які  приваблюють туристів цілий рік. Тільки тут Ви зможете побачити художників, вуличних артистів, почути стукіт карет по бруківці і вдихнути аромат неповторних страв Закопанської кухні і грилю.

Відвідання гірськолижного комплексу Поляна Шимашкова. Тут знаходиться нова сучасна канатна дорога довжиною 1500 м, перепад висот 280 м. Пропускна спроможність 3000 ос./год. Витяг на 6 сидінь, з пластиковим куполом. Час підйому на гору 7-10 хвилин. Окрім довгої траси є і невелика 400-метрова траса для початківців та середньо-підготовлених лижників.
- Вечеря.
- Ночівля.

3 день

30.12

- Сніданок.
Виїзд на гору Бялка Татранська (факультативно - 10 євро). Бялка Татранська - невеличке поселення, яке розташоване в 20 км від Закопане. Тут всі гірськолижні траси достатньо широкі та у відмінному стані. Нараховується 18 витягів, в тому числі 2 крісельних: 3-х місний довжиною 1 380 м та 4-х місний довжиною 800 м. Траси витягів старанно підготовлені, при необхідності штучно засніжуються та ретельно освітлюються.  Пропускна здатність усіх витягів у Бялці Татранській: 15 000 ос./годину , а підйомники з єдиною картковою системою обслуговують близько 10000 осіб. Загальна довжина трас: більше 15000 м.
- Катання на лижах.
- Відвідування Чохоловських термальних басейнів (4 год. - 25 євро). Чохоловські терми - найбільший термовий комплекс в Подгале. Простір, який надає комплекс, дозволяє відпочити в комфортних умовах незалежно від кількості людей на об'єкті. Вода в басейнах витягується з глибини майже 3600 м., просочена корисними мікроелементами, такими як сірка, кальцій, магній або натрій. Свердловина PIG 1, з якої беруть воду, була зроблена в 1989-1990 роках і є однією з найкрасивіших у регіоні. Температура води 82 градуси за Цельсієм. Термальні ванни працюють для розслаблення і поліпшення кровопостачання тканин та органів. В комплексі 8 басейнів з термальною водою, відкриті плавальні басейни з температурою 36 градусів за Цельсієм, джакузі, соляна кімната, сайни, водні розваги для дітей та ще багато цікавого...
- Повернення у готель.
- Ночівля.

 

4 день

31.12

 - Сніданок.
Рекомендуємо факультативно виїзд у Словаччину (25 євро). Знайомство з курортом Тартранська Ломниця. Це найстаріший туристичний центр у Високих Татрах. Візитна картка курорту Татранська Ломніца - це пік Ломницький Штіт ( 2632 м ) , другий за висотою пік у Високих Татрах. До підніжжя цього величного піку з Татранської Ломніци піднімаються два підйомники , розташовані у різних кінцях курорту. У підніжжя г.Ломницький Штіт розташоване невелике селище Скальнате Плесо ( 1750 м ) , куди і приходять підйомники. Курорт Татранська Ломніца має три основні зони катання, всі вони розташовані на схилах гори Ломницький Штіт на різній висоті і відрізняються різним ступенем складності . Зона катання Ями ( Jamy ) призначена для новачків. Зона катання Скальнате Плесо ( Skalnate Pleso ) підійде для підготовлених гірськолижників. А в зоні катання Ломницький Сідло ( Lomnicke Sedlo ) знаходяться цікаві і досить складні траси.
-Повернення у готель.
- Приготування до Нового 2018 Року!!!
- Новорічна вечеря (75 євро).

 З  Н О В И М   Р О К О М !!!

5 день

01.01

- Сніданок.
- Катання на лижах (підвіз до підйомників).
Рекомендуємо екскурсію у Краків (факультативно - 15 євро). Оглядова екскурсія по Кракову - місто збудоване поколіннями митців середньовіччя, ренесансу, епохи бароко, що викликає подив мільйонів туристів. Ягелонський університет, Флоріанські ворота, Барбакан, Вавель, відвідування Королівського замку епохи Ренесансу із скарбами мистецтва і відомою колекцією гобеленів разом із Вавельським Кафедральним Собором в якому коронували і ховали королів, а  поряд із ними відомих артистів і державних діячів, Площа Ринок, Маріацький костел, який всередині приховує багатство оздоблення і шедевр готичної скульптури.
- Також рекомендуємо екскурсійну програму в соляну шахту Велічка (20 євро - вхідні квитки) - відому соляну шахту, внесену до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Це єдиний у світі об'єкт, який працював безперестанку від середньовіччя до наших днів. Місце цікаве тим, що тут все зроблено з солі: унікальні храми, скульптури, гроти, маленькі часовні, великі зали, статуетки, фрески і люстри - ціле підземне містечко.
- Повернення у готель.
- Вечеря.
- Ночівля.

6 день

02.01

- Сніданок.

- Виселення з готелю.

- Дорогою додому відвідання супермаркету на території Польщі.

 - Вечірнє прибуття до Львова (приблизно 23:00).

 

Вартість туру 205 євро

 

У вартість входить:

У вартість не входить:

 • - проїзд автобусом єврокласу
 • - проживання в готелі
 • - харчування згідно готелю
 • - супровід представником туристичної фірми
 • - щоденний довіз до підйомників згідно програми
 • - консульський збір 35 євро+20 євро (візовий центр)
 • - візова підтримка 10 євро
 • - поліс медичного страхування(sport)
 • - факультативні екскурсії
 • - вхідні квитки

 

 

 

Необхідні документи для відкриття візи

Інформація для туриста

 

 

 •  

Менеджер туру:

Мар'яна Ожга 

(032) 242-27-22

e-mail: mary@oceantour.com.ua

skype: maryana.oceantour1