Тур Автобусний тур в Грецію

ПРОПОНУЄМО АВТОБУСНИЙ ТУР В ГРЕЦІЮ ЗА ПРИВАБЛИВИМИ ЦІНАМИ

 

ДАТА ТУРУ

К-СТЬ НОЧЕЙ

В ГОТЕЛІ

ВАРТІСТЬ ТУРУ

(ДОРОСЛИЙ / ДИТИНА 2-5.99/ 6-11.99)

 ГОТЕЛЬ  АВТОБУС

08.06.2019-

17.06.2019

7 ночей / 8 днів 355 євро / 155 євро265 євро Toroni Blue Sea Hotel 4*
(1-ша лінія/ харчування НВ )

 

* для комфотного переїзду автобусом пропонуємо придбати додаткове місце в автобусі
* можливість змінити тип харчування з HB на FB за доплату в готелі (8 євро/доба)

* доступні такі типи розміщення: 2, 2+1, 3 

* розміщення 2+2 під запит 

* парасольки та лежаки за додаткову плату - 2.5 євро/день 

 

1 день

-06:00 Виїзд від Стрийського  автовокзалу м. Львова.

-Переїзд по території Україна-Румунія-Сербія-Македонія-Греція
2 день

Прибуття в Грецію 12:00.

-Розміщення у готелі.

-Нічліг
3 день

-Сніданок.

-Вільний день на морі.

-Рекомендуємо відвідати екскурсію на Метеори (факультативно – 35 євро). Метеори це гармонійне поєднання феноменального природного ландшафту з витворами людської роботи. Неймовірні скелі висотою, які спрямовуються вгору з рівної поверхності фессалійської рівнини, які досягають в висоту 400 метрів, являють собою рідкісне геологічне явище. Ці дивовижні, масивні, ніби завислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори. Відвідання Метеор включає оглядову екскурсію на автобусі по скельному комплексі і зовнішній огляд монастирів з зупинкою для фотографій на оглядовому майданчику. Завершує екскурсію відвідання одного з монастирів.

-Повернення в готель

-Нічліг
4 день

-Сніданок

-Вільний день на морі

-Рекомендуємо екскурсію Діон-Олімп-Вергіна (факультативно - 30 євро).Ця насичена екскурсійна програма не залишить байдужими всіх тих, кого цікавить антична історія і міфологія Греції. Автобус вас підніме на величний Олімп, де на висоті 1000 метрів над рівнем моря ви почуєте захоплюючу розповідь про пантеон грецьких богів і насолодитеся магічною красою Олімпійської гряди і Егейського моря. Діон - стародавнє македонське місто, де знаходився жертовний вівтар Зевса. Археологічний центр вас приємно здивує: святилище Деметри і Ісіди, античний Одеон, римські лазні, житлова частина древнього міста, «палац Діоніса», добре збережені античні вулиці. Вергіна - перша столиця стародавньої Македонії, яку, згідно з переказами, заснував Каран, що дав їй назву Егес. У 1977 році Вергіна стала широко відома: археологічні розкопки дозволили виявити царську гробницю Філіпа II, батька Олександра Македонського. Ви відвідаєте не лише гробницю, але й унікальний музей, де зберігаються дивовижні археологічні знахідки.

З 1996 р. Егон в Вергіні включений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

-Повернення в готель

-Нічліг
5 день

Сніданок

-Вільний день на морі

-Нічліг
6 день

-Сніданок

-Вільний день на морі

-Пропонуємо оглядову екскурсію в Салоніки (факультативно - 30). Салоніки (по-греч. Фессалоніки) - другий за значимістю та за величиною місто Греції (1,2 млн. Жителів), столиця області Македонія. Знаходиться в північній частині країни на березі Егейського моря (Термічна затока). В ході якої екскурсій Ви ознайомитеся з древньою історією Македонії та з основними пам'ятками міста - Білою Вежею, Аркою Галерия, Ротондою, храмом св. Дмитра Солунського, з тріумфальним проспектом Неа Егнатія. Завершиться екскурсія у верхній частині македонської столиці (Акрополь), укріпленої, як і все місто, потужними фортифікаційними стінами із царськими вратами періоду імператора Юстиніана (6в.). Звідси, з висоти 300 м над рівнем Егейського моря, Ви зможете помилуватися прекрасним видом древньої столиці.

-Повернення в готель.

-Нічліг.
7 день

-Сніданок.

- Відвідання кращих пляжів узбережжя (факультативно - 20 євро + вхідні квитки).

-Вільний день на морі.
8 день

-Сніданок.

-Вільний день на морі.

9 день

Сніданок.

-Виселення з готелю.

-Виїзд на Україну
10 день Повернення на Україну

 

* Програма туру може змінюватись

* Екскурсії відбувають при наборі групи від 15 осіб

* Страхівка за додаткову плату.

* Обов'язкова наявність біометричних паспортів або шенген віз.