Тур У Карпати до зубрів + SPA

Недоторкана гірська природа парку “Сколівські Бескиди”, місця “Галицької Каліфорнії”, 11 басейнів та 18 саун і бань

1 день

Виїзд зі Львова (07:00) – Майдан (огляд домни та переїзд на машинах до зубрів) – Борислав (обід, екскурсія містом та музеями) – Стебник (екскурсія містом) –Трускавець (відвідування SPA-центру) – Львів (повернення о 22:30).

 

Майдан. Це село, що оточене непрохідними лісами Національного парку “Сколівські Бескиди” колись було одним із найпотужніших металургійних центрів Галичини, від колишньої величі збереглися лише руїни доменної печі (1818р.). У теперішній час, село відоме тим, що у місцевому лісництві живе стадо 30 європейських зубрів, котрих привезли із країн Євросоюзу з метою відновлення популяції цього карпатського велетня, якого повністю знищили люди ще у XVIII ст.

Борислав. Колишня нафтова столиця Галичини, т.з. “Галицька Каліфорнія”, це єдине місто в світі розташоване на промисловому нафтогазовому і озокеритному родовищі із багатьма джерелами мінеральних і лікувальних вод. Прогулюючись містом можна побачити нафтовидобувні качалки у міському парку, а більше про Борислав можна дізнатися в історико-краєзнавчому музеї та музеї нафтової і газової промисловості України.

Стебник. Місто, що лежить біля одного із найбільших родовищ калійної солі в Україні, розробка якої привела до екологічної катастрофи. Від минулої слави тут залишилася споруда солеварні “Саліна” та декілька гарних віл.

SPA-центр. Запрошуємо Вас відпочити та відновити сили у “Royal SPA & Wellness центр” санаторно-курортного комплексу “Luxury Resort” (готелю “Женева”). Це один з найкращих SPA-центрів країни, перебуваючи в якому можна подбати про власну красу та здоров’я і отримати масу задоволення. В цьому Вам допоможуть:
- 11 басейнів (спортивний та дитячий басейни, внутрішнє джакузі, зовнішнє джакузі з мінеральною водою, 2 басейни з водою Мертвого моря, японське офуро, …);
- 18 саун і бань (римські терми, турецький хамам, хамам стронг, руська баня, фінська сауна, санаріум, аромасауни, аромагроти, соляні гроти, кедрова, інфрачервона та дитяча сауни …).

Вартість 445 грн

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проїзд на машині ГАЗ-66, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.

Вартість вхідних квитків:- вхід у НПП «Сколівські Бескиди» (зубри): 10 грн./особа;
- Бориславський історико-краєзнавчий музей: загальний, пенсійний – 15 грн., студентський, учнівський – 8 грн.;
- музей нафтової і газової промисловості України: добровільна пожертва;
- SPA-центр готелю “Женева” (за 2 години перебування): загальний – 80 грн./особа, діти до 16р. – 60 грн./особа.

Харчування: обід відбувається у ресторані м. Борислав. Вартість 80 грн./особа.